Będąc w Turcji na wakacjach odpoczywamy. Całymi dniami opalamy się, pływamy w morzu lub basenie, zwiedzamy co się da. To jest właśnie najlepszy wypoczynek. Odrobinę lenistwa i trochę aktywności. Wszystko po to, aby naładować akumulatory.

Przychodzi wieczór, powoli zapada noc. Robi się cudownie kolorowo. Tak, pomimo nadchodzącej nocy, wszędzie widać kolorowe światła. Kolacja już zjedzona i pora na jakieś wieczorne rozrywki. Część osób stawia na walkę z all inclusive w hotelu i stara się uszczuplić zasoby alkoholu jakimi dysponuje hotel. I bardzo dobrze, przecież każdy spędza wakacje tak jak lubi. Część osób wyrusza na podbój nocnego życia i zwiedzanie miasta. Dobrze przeczytaliście. Alanyię można i warto zwiedzać nocą.

Nocne zwiedzanie Alanyi

Alanya nocą jest wspaniała. Można się w niej zakochać. Feeria barw może sprawiać wrażenie trochę kiczowatej, ale wakacje mają swoje prawa. I wszystko wygląda rewelacyjnie. Wyruszając na nocne zwiedzanie Alanyi mamy wiele różnych możliwości. I tylko od nas samych zależy, na co się zdecydujemy.

Możemy zwiedzać całe miasto. Spokojnie spacerować klimatycznymi uliczkami, plażą. Można wybrać się na ciekawe miejsca widokowe, odwiedzić port, który nocą wygląda naprawdę tajemniczo i przepięknie. Można iść na lody, kupić migdały na lodzie od ulicznego sprzedawcy, spacerować i chłonąć atmosferę.

Można też wybrać się do jednej z niezliczonych dyskotek. Nocne życie w Alanyi jest bardzo bogate. Dyskoteki, kluby nocne, rozbrzmiewająca zewsząd muzyka. To wszystko sprawia, że można się doskonale bawić do białego rana. Nawiązywać nowe znajomości i raczyć się doskonałymi trunkami. Można też wybrać się na bardzo nietypową dyskotekę, która odbywa się na statku, na morzu. To bardzo popularny disco rejs, który przyciąga imprezowiczów. Dyskoteka na łodzi, czy może być coś bardziej wakacyjnego? Więcej o dyskotekach i życiu nocnym w Alanyi przeczytacie tutaj.

Jeśli dyskoteki do nas już nie przemawiają i nie czujemy się na siłach, aby bawić się do białego rana, to możemy wybrać się do jednej z wielu knajpek i posłuchać muzyki na żywo. To także ciekawe doświadczenie.

Będąc na wakacjach w Alanyi można odnieść wrażenie, że to miasto nigdy nie zasypia. I po części jest to prawda. Alanya nocą jest niesamowita i warto się o tym przekonać osobiście.