Program Azja Express wzbudza niemałe emocje. Bardzo dużo osób oglądających ten program zastanawia się, kto wygrał Azja Express. Program ten nadawany jest przez TVN od jesieni 2016 roku i ma bardzo wielu oddanych widzów. Nie ma się czemu dziwić, gdyż program jest zrealizowany w bardzo profesjonalny sposób. Do tej pory wyprodukowano i wyemitowano dwie serie programu, każda po 13 odcinków. Każdy z odcinków dwóch serii programu prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Program ogląda się bardzo przyjemnie, zwłaszcza ze względu na egzotyczne lokacje, w których toczą się zmagania uczestników.

Kto wygrał Azja Express sezon pierwszy

Sezon pierwszy programu Azja Express toczył się w Wietnamie, Laosie, Kambodży i Tajlandii. Zgromadził przed telewizorem bardzo dużo widzów. Oglądalność tego sezonu była na poziomie 1,5 miliona widzów, a często przekraczała nawet 2 miliony widzów. Świadczy to o tym, że trafiono w gusta widzów, którzy z przyjemnością zasiadali przed telewizorami w godzinach edycji programu.

Pierwszy sezon Azja Express zakończył się 20 listopada 2016 roku i zwycięzcami 1 serii programu zostali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Finał obejrzało ponad 1,8 miliona widzów. Nie wszyscy byli oczywiście zadowoleni z faktu, że wygrali Michał i Ludwik. Ale większość widzów była zadowolona z tego, że to właśnie oni wygrali. Przychód z reklam wyniósł 28,76 mln zł. UWAGA! Są to dane cennikowe, nieuwzględniające rabatów)

Kto wygrał Azja Express sezon drugi

Sezon drugi programu Azja Express kręcony był na Sri Lance i w Indiach. Podobnie jak sezon pierwszy zgromadził przed odbiornikami bardzo wielu fanów. Jednak liczba ich była mniejsza niż w przypadku sezonu pierwszego, bo średnio każdy odcinek oglądało 1,2 miliona widzów. Jednakże wyniki oglądalności były na tyle zadowalające, że postanowiono nakręcić trzeci sezon tego programu. Ostatni odcinek został wyemitowany 29 listopada 2017 roku.

Drugi sezon Azja Express ponownie zakończył się zwycięstwem drużyny męskiej. Tym razem wygrali Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Finał drugiego sezonu obejrzało ponad 1,2 miliona widzów. Więc decyzja o nakręceniu trzeciego sezonu tego programu nie była dla nikogo zaskoczeniem. Zwłaszcza, że wpływy reklamowe były większe niż w sezonie pierwszym i wyniosły 32,76 mln zł. UWAGA! Są to dane cennikowe, nieuwzględniające rabatów)

Kto wygrał Azja Express sezon trzeci

Jeszcze nie wiemy, kto wygrał sezon trzeci programu Azja Express. Na razie wiemy, kto znalazł się w obsadzie tego programu. Na chwilę obecną nie ma jednak oficjalnych danych i musimy opierać się na spekulacjach. Według spekulacji, w trzecim sezonie Azja Express wezmą udział:

  • Tomasz Karolak,
  • Adam Małysz i jego żona Izabela,
  • Lara Gesslerz mężem,
  • Magda Steczkowskaz mężem,
  • Marta Wiśniewska,
  • Maciej Musiałowski.

Azja Express 3 poprowadzi, podobnie jak dwie poprzednie wersje, Agnieszka Woźniak-Starak. Dokładną listę uczestników podamy, kiedy zostanie ona ujawniona. O tym, kto wygrał Azja Express 3 dowiemy się po wyemitowaniu wszystkich odcinków. Ale jest szansa, że wygra ją Tomasz Karolak. Premiera programu przewidziana jest na jesień 2018 roku. Będziecie czekać?


2 Komentarze

AzjaFan · 31 marca 2018 o 19:15

To mój ulubiony program w telewizji ?

Kinia · 1 kwietnia 2018 o 12:06

Tyle czekać na kolejny sezon 🙁 ale dobrze, że są powtórki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.