Jeśli chcecie przeżyć przygodę pełną emocji, adrenaliny i mocnych wrażeń, to musicie zdecydować się na rafting w Turcji. To niezapomniana przygoda, którą będziecie długo wspominali. Adrenalina będzie buzowała w waszych żyłach. I na dodatek wszystko będzie w kontrolowanych warunkach i wszystko będzie bezpieczne. I to jest w tym najlepsze.

Adrenalina i bezpieczeństwo

Rzeka po której się spływa robi wrażenie bardzo rwącej i dzikiej. W rzeczywistości jest odpowiednio przygotowana na rafting. Trasy, którymi spływamy są odpowiednio przygotowane i dostosowane od umiejętności wszystkich na pontonie. Nad całością czuwa oczywiście ratownik. Wszyscy uczestnicy mają też kamizelki ratunkowe i kask. To wszystko w celu zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa.

Adrenalinę wyzwala sama rzeka i temperatura wody. Nikt nie chce wpaść do wody, gdyż ma ona 13 – 16 stopni Celsjusza i nie ma co ukrywać, woda jest lodowata. Ale to sprawia, że przygoda jest jeszcze bardziej interesująca. Warto wiedzieć, że całą trasę spływu pokonuje się na raty. Podczas spływu są postoje w urokliwych miejscach. Można wtedy wskoczyć do źródlanej, lecz ciągle lodowatej wody. Podczas postojów jest czas, aby podziwiać piękno otaczającej nas przyrody i napawać się widokami.

Czy rafting to przygoda dla mnie?

Jeżeli lubisz adrenalinę, nie boisz się zimnej wody i chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, wtedy rafting jest zdecydowanie dla ciebie. Zwłaszcza rafting Turcja, gdyż lepszego miejsca na spływ pontonem po górskiej rzece nie znajdziesz nigdzie. Można znaleźć ostrzejsze i bardziej niebezpieczne trasy. Ale jeżeli lubimy adrenalinę ale nie jesteśmy fanami sportów ekstremalnych, to będzie dla nas najlepsza oferta. Bezpiecznie, ale z pazurem.

Będąc na wakacjach w Turcji warto zdecydować się na rafting. Wystarczy zamówić wycieczkę fakultatywną i ją opłacić. Zostaniemy odebrani z hotelu, zawiezieni na spływ i dostarczeniu do naszego hotelu. Czy można w przyjemniejszy i wygodniejszy sposób zafundować sobie spory zastrzyk adrenalinę i niebagatelną przygodę?