Rejs statkiem pirackim jest niezwykle pasjonujący. To spełnienie marzeń większości dorosłych. Spełnienie marzeń, o których bardzo często wstydzą się mówić. W lepszej sytuacji są te osoby, które mają dzieci. Dzięki temu mogą ukryć prawdziwy powód, dla którego chcą płynąć statkiem pirackim. Wystarczy powiedzieć, że – Dzieci chcą płynąć – i nikt już nie zadaje innych pytań. Wszyscy ze zrozumieniem kiwają głowami. Skoro dzieci chcą, to trzeba.

Rejs statkiem pirackim dla dzieci

Ale tak nie musi wcale być. Można przecież realizować swoje marzenia. Ale jest jedno ale. Rejs statkiem pirackim w Polsce to zazwyczaj atrakcja przeznaczona dla dzieci. Statki wyglądają jak z filmów rysunkowych dla dzieci. Wszystkie atrakcje przeznaczone są dla dzieci. Dorośli mogą siedzieć, pilnować dzieci i oglądać cudowne widoki. Rejs statkiem pirackim w Polsce to, w większości przypadków, rozrywka dla dzieci i rodzin z dziećmi. Trzeba jednak przyznać, że rodzicie najczęściej nie bawią się dobrze podczas takiego rejsu. Dla nich jest po prostu mało atrakcji. No i rejs trwa bardzo krótko. I dla jednych jest to plus, dla innych to oczywisty minus.

Rejs statkiem pirackim dla dorosłych

Wystarczy jednak wyjechać na wakacje za granicę i już można cieszyć się prawdziwym rejsem dla dorosłych. Oczywiście można zabrać ze sobą dzieci i nie będą się one nudziły. Będąc na wakacjach w Turcji warto wiedzieć, że rejs statkiem po Morzu Śródziemnym to znacznie większa przyjemność, niż rejs po Bałtyku. I nie chodzi tutaj o widoki, które w obu przypadkach są cudowne. Chodzi tutaj o resztę atrakcji. Podczas takiego wakacyjnego rejsu można opalać się na pokładzie statku. Są nawet odpowiednio przygotowane miejsca na pokładzie. Miejsca z wygodnymi materacami, na których można leżeć i się opalać.

Do tego warto dodać możliwość pływania w ciepłym morzu. Pływania i wskakiwania do niego wprost z pokładu statku. Ciepłe i czyste morze aż do tego zachęca. Oczywiście robimy to wtedy, kiedy potrafimy pływać. Jeśli dodamy do tego obiad na pokładzie i dużo napojów, rejs musi być udany. Statek piracki tez najczęściej wygląda jak wyjęty z kreskówki. Ale można go dokładnie zwiedzić i wejść w każdy jego zakamarek. Zarówno dzieci jak i dorośli mają z tego ogromną frajdę.

Kategoria Turystyka